goła brunetka

Przygoda z nieznajomym


Była zwykła, szara niedziela, kiedy 22-letnia studentka postanowiła spróbować swoich sił na popularnym czacie internetowym. Ania, bo tak na imię miała dziewczyna, nie spodziewała się jednak, że jej życie zmieni się na zawsze po spotkaniu z tajemniczym nieznajomym, który okazał się być dojrzałym mężczyzną o wyrafinowanym guście. Czuła, że jest już gotowa na nowe doznania i towarzystwo tego mężczyzny miało jej to zapewnić.

Siedziała przed komputerem, trzymając w dłoni kubek gorącej herbaty, kiedy zaczynała rozmowę z tajemniczym mężczyzną. Początkowo była nieśmiała, ale on szybko rozluźnił atmosferę swoimi żartami i interesującymi pytaniami. Minęło tylko kilka minut, a już czuła, jak serce zaczyna jej bić szybciej.

W końcu postanowili spotkać się w realu. Umówili się w luksusowym hotelu w centrum miasta, gdzie on miał już zarezerwowany pokój. Studentka poczuła lekkie zdenerwowanie, ale była również pełna niecierpliwości i ekscytacji.

Kiedy dotarła na miejsce i zobaczyła go po raz pierwszy, jej serce zabiło jeszcze mocniej. Był przystojny, elegancki i emanował pewnością siebie. Poczuła, jak robi jej się ciepło na widok jego uśmiechu. W pokoju, kiedy już zostali sami, on powoli zaczął ją rozbierać, całując ją namiętnie w między czasie. Czuła jego ręce na swoim ciele, które zaczynały ją coraz bardziej rozgrzewać. W końcu znaleźli się w łóżku, a on wprowadził ją do świata nowych doznań i rozkoszy, o jakich nawet nie śniła.

Namiętnie zaczęli się całować, a on powoli zaczął rozpinać jej bluzkę, odkrywając przy tym jej delikatne piersi. Całował jej szyję, a potem zaczął pieścić jej sutki, które zaczynały twardnieć pod jego dotykiem. Kiedy już miała całkowicie rozpiętą bluzkę, on położył się między jej nogami i zaczął ją lizać. Dziewczyna poczuła, jak jej ciało zaczyna drżeć z rozkoszy, kiedy jego język zaczynał coraz bardziej penetrować jej cipkę.

Kiedy już była bliska orgazmu, on wstał i przesunął się wyżej, by zacząć lizać jej łechtaczkę. Dziewczyna jęczała z rozkoszy, kiedy jego język krążył wokół niej. Kiedy już była bliska orgazmu, on zaczął ssąć jej łechtaczkę, a ona w końcu doznała orgazmu. Kiedy już się uspokoiła, on zaczął rozbierać się i zaczął ją lizać po raz kolejny, tym razem skupiając się na jej ustach. Dziewczyna zaczynała czuć się coraz bardziej podniecona, kiedy jego język wchodził do jej ust. Kiedy już była całkowicie rozgrzana, on zaczął ją penetrować. Poruszał się coraz szybciej, a ona krzyczała z rozkoszy.

Gdy byli oboje bliscy orgazmu, on wycofał się i wytrysnął na jej twarz. Dziewczyna połknęła jego sperme z rozkoszą, czując jak rozgrzane ciało opada na łóżko, zmęczone i zaspokojone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *